Najnowszy Post

Twoje domowe spa

Właśnie odebraliście klucze do nowego, wymarzonego mieszkania. Zaczęliście myśleć nad urządzeniem wnętrz i już wiesz, co z dużym prawdopodobieństwem stanie się kością niezgody między Tobą a mężem: łazienka. A dokładniej decyzja, co się w niej znajdzie: wanna czy prysznic. Wbrew pozorem, wybór nie jest bowiem taki prosty a oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Twój małżonek jest przede wszystkim praktyczny. Zależy mu na funkcjonalności i zaoszczędzeniu przestrzeni, dlatego optuje za prysznicem. Podkreśla że jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, co również ekonomiczne, prysznic słynie bowiem z tego, że zużywa się przy nim zauważalnie mniej wody. Uznajesz jego racje i argumenty, ale w Twoich marzeniach jest coś zupełnie innego, a mianowicie wanna. Elegancka, ale jednocześnie wygodna. Idealna do relaksu po ciężkiej pracy czy wyczerpującym dniu. Wyobrażasz sobie jak wracasz do domu, a Twoja mała łazienka zamienia się w klimatyczne, domowe spa. Wanna kusi bąbelkami i przepięknym zapachem Twojego ulubionego olejku do kąpieli. Dodatkowo zapalasz świeczki, które pomagają stworzyć w pomieszczeniu miłą, przytulną atmosferę. Do tego cicha, relaksująca muzyka i ulubiona książka. Czy po ciężkim dniu można chcieć czegoś więcej? Choć z pewnością prysznic ma swoje zalety, to do stworzenia domowego spa zdecydowanie lepiej nada się wanna!

Projektowanie łazienki

Omnie 

Zajmuję się modą łazienkową od najmłodszych lat, jest to jedna z moich największych pasji. Pragnę się nią dzielić z otaczającym mnie światem. Dlatego zapraszam do śledzenia bloga.

FOLLOW ME

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest

SUBSCRIBE

MY PICK

OF THE MONTH

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

 

Łazienka jest dość problematycznym do projektowania pomieszczeniem. Zazwyczaj ma dość małą powierzchnię. Jest to dość ograniczające i zmusza do kreatywnego wykorzystania przestrzeni. Im lepsze ustawienie poszczególnych elementów tym lepiej. Warto zaplanować różne opcje i porównać je ze sobą. Dzięki temu można wybrać najlepszy projekt, który w późniejszym czasie będzie umożliwiał wygodne funkcjonowanie. Wanna zajmuje dość dużo miejsca. Z tego powodu w niektórych przypadkach opłaca się z niej zrezygnować. Znacznie lepszą opcją może być wtedy prysznic. Zapewnia komfort i umożliwia szybkie umycie ciała. Jedynym minusem jest brak możliwości brania relaksujących kąpieli. Jednak warto zastanowić się czy nie sprawdzi się to najlepiej. Oczywiście kluczowe jest indywidualne podejście. Wszystkie decyzje należy podejmować mając na uwadze własne przyzwyczajenia i upodobania. Wpłynie to na zadowolenie ze zrealizowanego projektu. Kolejną kwestią jest kolorystka. Należy pamiętać, aby nie przesadzić z kolorem. Minimalizm jest najbezpieczniejszą opcją. Delikatne akcenty maksymalnie dwóch barw będą dobrym wyborem. Nie zdominują zbyt mocno wnętrza. Równocześnie jednak skutecznie je ożywią i sprawią, że będzie wyglądać bardzo stylowo. Warto porównać ze sobą różne zestawienia kolorystyczne i na tej podstawie podjąć decyzję.

Daj znać co myślisz o Blogu

© 2023 by Train of Thoughts. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now